09171072507
درباره پارس دکل

درباره پارس دکل

شرکت پارس دکل، تولیدکننده انواع دکل‌های مخابراتی، دکل دوربین، دکل انتقال نیرو (دکل برق)، پایه‌های روشنایی و سازه‌های فلزی آغاز کرد.

درباره پارس دکل

شرکت فارس پرداز پارس دکل در اواخر دهه ۱۳۸۰ شمسی فعالیت خود را با اخذ مجوز از سازمان صنایع و معادن در زمینه تولید سازه های فلزی مخابراتی و انتقال نیرو آغاز کرد.

پارس دکل تا کنون افتخار دارد که با رعایت کلیه استاندارد های ملی و بین المللی، جزء معدود تولیدکنندگان دکل های مخابراتی در جنوب کشور باشد

که توانسته است از وزارت صنایع جمهوری اسلامی ایران مجوز ساخت و تولید، مونتاژ و راه اندازی دکل های مخابراتی مهاری و دکل خود ایستا را اخذ نماید.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب و رعایت نمودن کلیه ی استاندارد های تولید و کنترل کیفیت های دقیق (QC) موجب گردیده است تا به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید کننده دکل های مخابراتی مهاری ، دکل خود ایستا ، پایه دوربین و برج نوری مشغول به کار می باشد.

برخی از مشتریان پارس دکل

محصولات پارس دکل

دکل مخابراتی

دکل مخابراتی

دکل‌های مخابراتی در زمینه‌های مخابراتی از قبیل نصب دیش‌های مایکروویو، آنتن‌های رادیو، تقویت آنتن‌های موبایل، آنتن‌های بی‌سیم و… استفاده می‌شود. دکل مهاری، دکل خودایستا و دکل منوپل انواع آن می‌باشد.
مشاهده محصولات

دکل برق

دکل برق

دکل برق یک سازه بلند فلزی است که معمولاً از فولاد ساخته می‌شود و برای پشتیبانی و ممکن‌ساختن خط انتقال هوایی ساخته و استفاده می‌شوند.
مشاهده محصولات

دکل دوربین

دکل دوربین

دکل دوربین یا پایه سیستم های نظارت تصویری به عنوان ابزاری نظارتی جهت ایجاد امنیت مورد استفاده می گیرند.
مشاهده محصولات

پایه روشنایی

پایه روشنایی

پایه چراغ خیابانی روشنایی یا برج روشنایی ، تقریباً یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها و سازه های روشنایی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است .
مشاهده محصولات

سازه فلزی

سازه فلزی

این سازه‌ها در گذشته فقط شامل سوله‌های صنعتی و مجتمع‌های پتروشیمی و سازه‌های مورد استفاده در صنایع نفت و گاز می‌شدند‌.
مشاهده محصولات

پایه پنل خورشیدی

پایه پنل خورشیدی

سیستم پنل خورشیدی به این صورت است که می‌تواند انرژی خورشید را دریافت کند و آن را به الکتریسیته تبدیل کند که برای مصرف‌های تجاری و مسکونی قابل استفاده باشد.
مشاهده محصولات

ویدئوهای پارس دکل

پروژه‌های پارس دکل

پارس دکل با ارگان‌های دولتی و خصوصی متعددی در زمینه دکل‌های مخابراتی / دکل های برق / دکل های پایه نظارت تصویری و سازه های فلزی صنعتی در کشور عزیزمان ایران و همپنین کشورهای عراق، ارمنستان و ترکمنستان همکاری داشته است که در ادامه به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم.

پروژه های شاخص 1398

پروژه‌های شاخص سال ۱۳۹۸ پارس دکل

در سال ۱۳۹۸ به لطف خداوند توانستیم، پروژه های متعددی در زمینه دکل مخابراتی / دکل برق / دکل های پایه نظارت تصویری و سازه های فلزی صنعتی در کشور عزیزمان ایران و کشورهای عراق، ارمنستان و ترکمنستان انجام دهیم.

۵/۵ - (۵ امتیاز)