تولید دکل های پایه روشنایی

صفحه اصلی » وبلاگ » تولید دکل های پایه روشنایی

تولید دکل های پایه روشنایی

این نوع دکل جهت روشنایی معابر ، خیابان ها ، پارک ها ، استادیوم های ورزشی و … به کار می روند .طراحی پایه های روشنایی در هر منطقه بسته به نوع ، مساحت و کاربری محیط و گاهی سلیقه شخصی ، نوع پایه مشخص می گردد و راهکارهای خاص خود رادارد .

تولید دکل های پایه روشنایی

جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی ، دکل ها دارای پوشش گالوانیزه گرم ۹۰ میکرون هستند . از رنگ آمیزی اپوکسی نیز جهت زیباتر شدن و هماهنگی با محیط کاربری پایه روشنایی استفاده می شود .که از انواع آن می توان:چند وجهی،لوله ای،فلنچی،اورلب را نام برد.

 

 دکل های منوپل (تکه پایه):

دکل منوپل

دکل های مونوپل با یک پایه قطور از جنس ورق فرم داده شده یا لوله اسپیرال معمولا در فضاهای شهری و محدود استفاده می گردند. ارتفاع این دکلها تا ۳۶ متر اقتصادی بوده و از نظر فنی توجیه پذیر می باشد. با توجه به ظرفیت باربری محدود این نوع دکلها در اکثر مواقع تنها برای شبکه موبایل استفاده می‌شود. با توجه به وزن نسبتا بالای قطعات،عملیات نصب با جراثقال انجام می گردد.لذا امکان تردد جراثقال جهت تخلیه و نصب وموارد دیگر ترافیکی باید مد نظر قرار گیرد.

 

موارد کاربرد :

  • خیابان ها و بزرگراه ها
  • جاده های اصلی و فرعی
  • پارک های تفریحی و مجتمع های مسکونی و صنعتی
  • پارکینگ ها و مراکز خرید
  • ورزشگاه ها

 

پایه چراغ های روشنایی خیابانی بهترین راه حل برای روشنایی خیابان ها ، بزرگراه ها، جاده ها ،مسیر های دسترسی و کلاً فضاهایی است که مختصاتی با عرض کم و طول زیاد دارند و در ۲ مدل لوله ای و چند وجهی تولید می شوند. ستون اصلی پایه توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد .لچکی ها که شکلی شبیه مثلث دارند به محل اتصال ستون پایه چراغ با بیس پلیت ، جوش شده و این اتصال را تقویت کنند .

 

تولید دکل های پایه روشنایی

پارس دکل

۵/۵ ( ۱ نظر )

در مورد نویسنده : پارس دکل
گروه صنعتی پارس دکل تولید کننده انواع دکل های مخابراتی؛نظارتی؛روشنایی و سازه های صنعتی

ارسال نظر