خرید دکل مهاری

صفحه اصلی » دکل » خرید دکل مهاری

خرید دکل مهاری

خرید دکل مهاری

شرکت پارس دکل شیراز، یکی از معدود کارخانه های دکل سازی است که امر کلیه دکل ها مانند دکل مهاری ، دکل خودایستا و دکل منوپل فعالیت دارد.

جهت خرید دکل مهاری میتوانید با کارشناسان فروش این شرکت با شماره های: ۳۷۷۴۲۰۲۱-۰۷۱ و ۰۹۱۷۱۰۷۲۵۰۷ تماس حاصل فرمایید.

شرکت پارس دکل  به عنوان یک تولید کننده دکل مهاری و سالها تجربه در امر ساخت دکل و متعلقات دکل و صادرات انواع دکل به کشورهای همسایه از جمله عراق، افغانستان و … روش های فروش خود به مشتریان را در این مطلب برای شما مطرح میکند .

 

فروش دکل مهاری

فروش انواع دکل های مهاری به صورت :

  • دکل مهاری به صورت گالوانیزه
  • فروش دکل بدون گالوانیزه
  • فروش دکل با گالوانیزه و رنگ
  • فروش متعلقات دکل مهاری

 

فروش دکل مهاری به صورت گالوانیزه 

دکل مهاری گالوانیزه: در این روش سکشن های دکل ها پس از ساخت در کارگاه تولید دکل به گالوانیزه فرستاده میشود . در آنجا سکشن ها وارد استخر گالوانیزه شده . و پس از آن آماده فروش دکل به مشتری میشود . قیمت گالوانیزه در این روش به قیمت دکل  و سکشن های خام اضافه میشود .

 

فروش دکل بدون گالوانیزه 

دکل بدون گالوانیزه: دکل بدون گالوانیزه شدن و در اصطلاح به صورت سکشن سیاه فروخته میشود . قیمت دکل مهاری در این نوع ارزانتر می باشد . ولی بدیهی می باشد فرسودگی و خوردگی دکل در این مورد بیشتر محتمل خواهد بود .

 

فروش دکل با گالوانیزه و رنگ 

در این روش علاوه بر اینکه سکشن های دکل گالوانیزه شده اند . به صورت کوره ای و یا گاها بنا به سفارش مشتری به صورت دستی رنگ آمیزی میشود . در این روش علاوه بر قیمت دکل مهاری و گالوانیزه انجام گرفته . قیمت رنگ آمیزی سکشن های دکل نیز جداگانه محاسبه می شود .

فروش متعلقات دکل مهاری

متعلقات دکل مهاری: سکشن های مورد نیاز خود را بدون متعلقات دکل از فروشنده دکل مهاری درخواست کند . اما اصولا برای نصب دکل نیاز به متعلقات و تجهیزاتی می باشد . که طبیعتا هنگام سفارش دکل به تولید کننده دکل سفارش داده میشود . تا در کنار دکل برای خریدار ارسال شود . قیمت تجهیزات دکل جدا از قیمت دکل مهاری محاسبه میشود .

 

خرید دکل مهاری
جهت کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش دکل مهاری با ما تماس حاصل فرمایید ۰۷۱۳۷۷۴۲۰۲۱

 

ویدئو خط تولید دکل مهاری

 

منابع: دکل مهاری ویکی پدیادکل مهاری پارس دکل

۰/۵ ( ۰ نظر )

در مورد نویسنده : پارس دکل
گروه صنعتی پارس دکل تولید کننده انواع دکل های مخابراتی؛نظارتی؛روشنایی و سازه های صنعتی

ارسال نظر

5 × 5 =